Chelsea rozpoczęła negocjacje w sprawie reprezentanta Argentyny

Chelsea rozpoczęła negocjacje w sprawie reprezentanta Argentyny
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Ezequiel Garay może trafić do Chelsea.

Jak informuje Gianluca Di Marzio, Anglicy rozpoczęli dziś negocjacje z Zenitem, który przez całe lato otrzymuje oferty za reprezentanta Argentyny. Ostatnio faworytem w wyściu po 28-latka wydawała się być AS Roma.

Teraz po 28-latka zgłosiła się Chelsea, która w ostatnich tygodniach okna rozpoczęła ofensywę transferową. "The Blues" mają problemy z defensywą, a Jose Mourinho odbył kilka dni temu rozmowę z Romanem Abramowiczem prosząc o wzmocnienia. Osoba rosyjskiego właściciela może być kluczowa w całych rozmowach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągniętę Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągniętę Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy