Chelsea spodziewa się skrócenia zakazu. Londyńczycy skontaktowali się już z agentami

Chelsea spodziewa się skrócenia zakazu. Londyńczycy skontaktowali się już z agentami
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mirror

„Daily Mirror” pisze, że władze Chelsea wierzą w to, że będą mogły rejestrować nowych zawodników w trakcie zimowego okna.

W lutym FIFA nałożyła na londyński klub zakaz transferowy na dwa okna, co było efektem naruszenia przepisów przy pozyskiwaniu piłkarzy poniżej 18. roku życia. Chelsea złożyła odwołanie do Trybunału Arbitrażowego do spraw Sportu w Lozannie. Wydawało się, że sprawa jest już całkowicie zamknięta i kara nałożona na „The Blues” nie zostanie zmniejszona. Angielscy dziennikarze utrzymują jednak, że działacze zespołu ze Stamford Bridge wierzą w to, że zimą będą mogli rejestrować nowych graczy.

Chelsea, broniąc się, podkreśla podobno fakt, iż Manchester City, który dopuścił się podobnych czynów, nie otrzymał ostatnio zakazu transferowego. Na klub z Etihad nałożono tylko karę pieniężną.

Według „Daily Mirror” londyńczycy do tego stopnia wierzą w powodzenie swojego działania, że skontaktowali się już z czołowymi agentami, informując ich, iż spodziewają się wcześniejszego powrotu na rynek.

W czterech dotychczasowych spotkaniach Premier League Chelsea zdobyła pięć punktów i zajmuje jedenaste miejsce w tabeli.

Więcej na temat: Chelsea FC Anglia FIFA

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19 OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy