Chelsea spogląda w kierunku Pau Lópeza

Chelsea spogląda w kierunku Pau Lópeza
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Estadio Deportivo

„Estadio Deportivo” pisze o zainteresowaniu Pau Lópezem ze strony Chelsea.

Wciąż nie wiadomo, jak potoczą się losy Kepy Arrizabalagi. W 2018 roku Chelsea zapłaciła za niego 80 milionów euro, ale nie do końca spełnia on pokładane w nim nadzieje. O jego odejściu ze Stamford Bridge spekuluje się od kilku miesięcy. Jeśli do tego dojdzie, „The Blues” będą musieli zakontraktować nowego bramkarza.

Zdaniem „Estadio Deportivo” może być nim Pau López. Hiszpańscy dziennikarze podają, że rozmowy mogłyby rozpocząć się od kwoty 40 milionów euro, choć Roma wolałaby otrzymać za swojego bramkarza ponad 50 milionów.

Chelsea nie jest jedynym angielskim klubem spoglądającym w kierunku 25-letniego Hiszpana. Interesują się nim również Tottenham i West Ham, którego bramkarzem jest Łukasz Fabiański. Do Tottenhamu López był w przeszłości wypożyczony z Espanyolu. Grał wtedy jednak wyłącznie w drużynie do lat 23.

Hiszpański golkiper trafił do Romy w zeszłym roku. „Giallorossi” zapłacili za niego Realowi Betis 23,5 miliona euro. Od tamtej pory López rozegrał we Włoszech 34 mecze, notując dziewięć czystych kont.

W przypadku jego odejścia Roma mogłaby spróbować pozyskać Davida Ospinę z Napoli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy