Chelsea ubiła „ŚWIETNY” interes. „To mix Jude'a Bellinghama i N’Golo Kanté”

Chelsea ubiła „ŚWIETNY” interes. „To mix Jude'a Bellinghama i N’Golo Kanté” fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Tuttosport

Chelsea nie szczędziła latem pieniędzy i sprowadziła Moisésa Caicedo z Brighton & Hove Albion. Agent Ekwadorczyka, Ali Barat, uważa, że klub z Londynu ubił świetny interes, o czym przekonywał w rozmowie z „Tuttosport”.

Chelsea przeszła latem kolejną rewolucję. Po kompletnie nieudanym sezonie, zakończonym z dala od miejsc gwarantujących europejskie puchary, klub ze Stamford Bridge sprowadził kilku zawodników, w tym Nicolasa Jacksona, Roméo Lavię, Lesleya Ugochukwu czy Moisésa Caicedo. Na ten moment raczej żaden z tego grona nie spełnia oczekiwań.

Transfer Caicedo był jednak najbardziej imponujący. Ekwadorczyk, który wcześniej rozegrał tylko 45 spotkań w Premier League, kosztował grubo ponad 100 milionów euro. Brighton & Hove Albion ubiło kolejny świetny interes.

Początki 21-latka w zachodnim Londynie nie należą do łatwych. Już debiut był niefortunny, gdyż sprokurował on w nim niepotrzebny rzut karny w starciu z West Hamem. Trudno odnaleźć się w miejscu, w którym nie funkcjonuje tyle rzeczy.

Agent 34-krotnego reprezentanta kraju jest przekonany, że Chelsea ubiła świetny interes. Musi tylko uzbroić się w cierpliwość.

- Chelsea dokonała doskonałej inwestycji, podpisując kontrakt z Moisésem. Zawodnik będzie otrzymywał 150 tysięcy funtów tygodniowo, podczas gdy w Brighton zarabiał 60 tysięcy. To świetny pomocnik - powiedział Ali Barat w rozmowie z „Tuttosport”.

- To mix Jude'a Bellinghama i N’Golo Kanté - dodał agent.

Na ten moment Caicedo uzbierał w trykocie „The Blues” pięć spotkań. Tylko w dwóch z nim mógł celebrować zwycięstwo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy