Chelsea zwalnia Lamparda

Chelsea zwalnia Lamparda fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: The Telegraph

Frank Lampard jeszcze dzisiaj zostanie zwolniony z posady menedżera Chelsea, poinformował „The Telegraph”.

Oficjalnego potwierdzenia tej informacji mamy spodziewać się w każdej chwili. Decyzja została podjęta i zakomunikowana wszystkim zainteresowanym, kwestia jedynie jej ogłoszenia publicznie. Popołudniowy trening został odwołany.

Lampard prowadził Chelsea od lipca 2019 roku. Po obiecującym pierwszym sezonie w bieżących rozgrywkach jego zespół rozczarowywał. Obecnie londyńczycy zajmują dziewiątą pozycję w tabeli Premier League z 11 punktami straty do lidera - Manchesteru United.

Dla legendy angielskiej piłki Chelsea była drugim w karierze trenerskiej po Derby County.

Jeszcze nie wiadomo, kto będzie następcą Lamparda, ale wcześniej za faworyta do przejęcia schedy po 42-latku uchodził Thomas Tuchel, do niedawna szkoleniowiec Paris Saint-Germain. Za alternatywę uchodzi Ralf Rangnick.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy