Chivu wybiera między Interem a Galatasaray

Chivu wybiera między Interem a Galatasaray fot. Transfery.info
Tadeusz Olewicz
Tadeusz Olewicz
Źródło: Football Italia

Galatasaray Stambuł jest poważnie zainteresowany obrońcą Interu Mediolan, Cristianem Chivu.

Rumunowi wraz z końcem czerwca kończy się kontrakt z "Nerazzurrimi", dlatego też mógłby się przenieść do Turcji na zasadzie wolnego transferu.

Inter podobno złożył już doświadczonemu defensorowi ofertę nowej umowy. Piłkarz zwleka jednak z jej podpisaniem, gdyż mistrz Turcji ma mu zaproponować o wiele korzystniejsze warunki finansowe.

- Sytuacja będzie jaśniejsza pod koniec tego tygodnia. Galatasaray jest zainteresowany, ale nie mogę na tę chwilę powiedzieć nic więcej. Musimy poczekać na rozwój wypadków. Mój klient może również pozostać w Interze, wszystko może się wydarzyć - powiedział agent rumuńskiego obrońcy, Victor Becali.

Spekuluje się, że pozostanie w Interze będzie dla Chivu równoznaczne z obniżeniem zarobków, dlatego piłkarz skłania się bardziej ku transferowi do Turcji.

 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy