Chojniczanka przetestuje młodego Legionistę

Chojniczanka przetestuje młodego Legionistę fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia.net

Mateusz Bondarenko będzie sprawdzany przez Chojniczankę Chojnice, informuje Legia.net.

Po dość przeciętnej rundzie jesiennej działacze drużyny z Chojnic czynią starania w kierunku wzmocnienia zespołu. Z tego względu na testy zaproszony został środkowy obrońca.

W ciągu kilku najbliższych dni ocenie sztabu szkoleniowego poddawany będzie Mateusz Bondarenko. Jeśli zbierze dobre recenzje, może trafić do drużyny Macieja Bartoszka na zasadzie wypożyczenia.

19-latek to wychowanek warszawskiej Legii. W rundzie jesiennej występował w rezerwach stołecznego klubu. Tam w 14 meczach zdołał zdobyć dwa gole.

Ósmy zespół pierwszej ligi pozyskał jak do tej pory tylko Michała Sacharuka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy