Chorwaci potwierdzają ofertę Chelsea

Chorwaci potwierdzają ofertę Chelsea
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

HNK Rijeka potwierdziła, że do klubu wpłynęła oferta z Chelsea FC.


Dotyczy ona Andreja Kramaricia, który jest już po słowie z działaczami "The Blues", o czym informowaliśmy kilka dni temu. Włodarze chorwackiej drużyny nie ujawnili kwoty, na którą opiewa propozycja ze Stamford Bridge, ale szacuje się, że będzie to suma około ośmiu milionów euro. Sam piłkarz ma z kolei podpisać czteroletnią umowę, gwarantującą mu zarobki na poziomie 1,2 miliona euro co sezon.

23-latek to prawdziwe objawienie ostatnich miesięcy, a jego umiejętności dobitnie potwierdzają statystyki - 28 bramek w 30 meczach wciąż trwającego sezonu chorwackiej ekstraklasy. Nie dziwi zatem, że Chelsea nie była jedynym klubem zabiegającym o napastnika. Londyńczycy wygrali jednak walkę z Juventusem i Leicester. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy