Chrapek przenosi się do Catanii

Chrapek przenosi się do Catanii
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Przegląd Sportowy

Pomocnik Wisły Kraków Michał Chrapek od nowego sezonu będzie występował w Calcio Catania.

Skauci włoskiego klubu, który przyszłe rozgrywki rozpocznie w Serie B, od dawna obserwowali poczynania 22-latka i są bardzo zadowoleni z formy, jaką prezentował przez ten czas. Media donoszą, że krakowanie otrzymają za swojego gracza aż 1,4 miliona euro. Kwota ta z pewnością pomoże uregulować część długów, jakie posiada Wisła.

Sam zawodnik niedawno podkreślał, że nie myśli o przenosinach za granicę, jednak gdy na stole są takie pieniądze, nie będzie miał wyjścia i zmieni pracodawcę. Chrapek jest jednym z nielicznych zawodników, na których klub może nieco zarobić.

22-letni pomocnik występuje w pierwszej drużynie trzynastokrotnego mistrza Polski od 2009 roku, kiedy to został przesunięty z zespołu Młodej Ekstraklasy. Do tej pory zanotował 61 występów, notując osiem trafień i trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy