Chris Barker zmarł w wieku 39 lat

Chris Barker zmarł w wieku 39 lat fot. Cardiff City
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: World in Motion | Cardiff City | BBC Sport

Chris Barker zmarł w wieku zaledwie 39 lat. Okoliczności śmierci bada policja.

Policja w południowej Walii potwierdziła, że Chris Barker został znaleziony martwy w swoim w domu w Cardiff w dniu 1 stycznia o godzinie 14 lokalnego czasu.

Na chwilę obecną okoliczności śmierci 39-latka nie są znane, ale wiemy już, że nie została ona spowodowana żadną chorobą Anglika, który po zakończeniu kariery zaczął realizować się w zawodzenie trenera i w ostatnim czasie odpowiadał za szkolenie drużyny Forest Green Rovers U-18.

Piłkarz urodzony w Sheffield nie należał nigdy do wybitnych zawodników, ale za sprawą swojej solidności i zaangażowania przyczynił się między innymi do wywalczenia przez Cardiff City awansu na zaplecze Premier League w 2003 roku, a następnie w sezonie 2004/2005 został uznany najlepszym graczem walijskiego zespołu.

Bocznemu obrońcy nie było jednak nigdy dane zadebiutować w najwyższej klasie rozgrywkowej, ale na poziomie Chmpionship miał możliwość reprezentowania także takich ekip jak Colchester United, QPR oraz Plymouth Argyle.

Z tego ostatniego zespołu przeniósł się w lipcu 2010 roku do Southend United i następnie przez trzy sezony rywalizował w League Two. Później postanowił jeszcze spróbować swoich sił w Aldershot Town, gdzie też zakończył swoją przygodę z futbolem po zakończeniu sezonu 2015/2016.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy