Chris Wood o krok od odejścia z Newcastle United. Szansa na regularną grę

Chris Wood o krok od odejścia z Newcastle United. Szansa na regularną grę fot. Newcastle United
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sky Sports

Chris Wood najprawdopodobniej zostanie nowym zawodnikiem Nottingham Forest, o czym informuje Sky Sports. Działacze beniaminka osiągnęli porozumienie w tej sprawie z Newcastle United.

Nottingham Forest to beniaminek Premier League, który do pewnego momentu okupował miejsce w strefie spadkowej. Ostatnie tygodnie są jednak dla tej ekipy zdecydowanie bardziej udane, bo w pięciu minionych spotkaniach udało się uzbierać dziesięć punktów.

Celem jest oczywiście utrzymanie i między innymi dlatego w ostatnich tygodniach trwały poszukiwania napastnika. Wydaje się, że te zakończono sukcesem, o czym informuje Sky Sports, bo nowym graczem ekipy z City Ground zostanie prawdopodobnie Chris Wood.

Nottingham Forest oraz Newcastle United osiągnęły porozumienie w kwestii transferu. W grę wchodzi wypożyczenie do 30 czerwca 2023 roku z opcją wykupu za nieokreśloną kwotę.

Na razie sam zawodnik jeszcze nie dogadał się z beniaminkiem, ale panuje przeświadczenie, że warunki samej umowy to wyłącznie formalność.

Wood w ciągu najbliższych 24 godzin ma przejść testy medyczne. Jeśli te wypadną pomyślnie, to jeszcze w tym tygodniu można spodziewać się oficjalnej prezentacji w tej sprawie.

To dobra wiadomość dla Newcastle United, bo atakujący zwalnia miejsce w 25-osobowej kadrze. Możliwe zatem, że „Sroki” wkrótce wejdą na rynek w celu znalezienie następcy Wooda lub zasilą inną pozycję.

31-latek trafił na St James' Park w styczniu 2022 roku za blisko 30 milionów euro. W tym sezonie rozegrał 22 mecze, a w nich zdobył trzy bramki.

Nowozelandczyk będzie 26. transferem Nottingham Forest w tym sezonie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?! Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy