Christian Pulisic może zanotować hitowy transfer wewnątrz Premier League

Christian Pulisic może zanotować hitowy transfer wewnątrz Premier League fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Daily Mail

Christian Pulisic najprawdopodobniej otrzyma w styczniu zgodę na odejście z Chelsea, a w grę wchodzi tylko i wyłącznie transfer definitywny. Takowym zainteresowane są Manchester United, Arsenal oraz Newcastle United - podaje „Daily Mail”.

Amerykaninowi było nie po drodze z Thomasem Tuchelem pod koniec jego przygody z „The Blues” i nie inaczej jest teraz, gdy za wyniki zespołu odpowiada Graham Potter.

Menedżer jest gotów poświęcić jednego z najlepszych dryblerów w kadrze, aby sprowadzić w jego miejsce Leona Baileya.

„Daily Mail” pisze, że obu stronom zależy na definitywnym rozstaniu, tak, aby nie musieć za pół roku ponownie siadać do rozmów.

Nadzieją na wielomilionowy transfer są występy 24-latka w Katarze. W swoim drugim meczu na turnieju pokazał się on z doskonałej strony, otrzymując tytuł piłkarza rywalizacji z Anglią.

Według wspomnianego źródła w kolejce po skrzydłowego ustawiły się Manchester United, Arsenal oraz Newcastle United.

Chelsea wycenia Christiana Pulisica na około 35 milionów funtów, czyli nieco ponad 40 milionów euro. To kwota w zasięgu całej trójki.

54-krotny reprezentant Stanów Zjednoczonych odkąd zawitał w Londynie meldował się na boiskach 133 razy. Swoją obecność zaznaczył 26 trafieniami i 21 asystami.

Przed przeprowadzką na Stamford Bridge ofensywny zawodnik występował w Borussii Dortmund, będąc gwiazdą drużyny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy