Ciąg dalszy kłopotów pomocnika Realu. Został... wyrzucony z klubowego autokaru

Ciąg dalszy kłopotów pomocnika Realu. Został... wyrzucony z klubowego autokaru
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: AS

Lucas Silva nie przeżywa najlepszych chwil w Olympique Marsylia.

Wypożyczony z Realu Madryt zawodnik stał się niedawno obiektem krytyki trenera Michela, który wyraził niezadowolenie z jego dyspozycji. Słowa szkoleniowca znalazły zresztą odzwierciedlenie w niedawnym zestawieniu "L'Equipe", gdzie Lucas stał się jednym z członków niechlubnej jedenastki "najgorszych piłkarzy Ligue 1".

Władze Marsylii próbowały pozbyć się 22-latka, skracając jego wypożyczenie. Na taką opcję nie przystał jednak Real Madryt, dlatego Francuzi wymyślili skierowanie piłkarza do Anderlechtu. Ten natomiast nie zgodził się na przenosiny do Belgii i, jak informuje "AS", teraz jest za to karany.

We wtorek tydzień temu zespół OM udawał się autokarem na mecz ligowy z Montpelier. Lucas Silva spokojnie zajął miejsce siedzące, jednak po chwili otrzymał informację, że nigdzie nie pojedzie i nakazano mu opuścić autokar. Całą sytuacją zszokowany był rzekomo sztab szkoleniowy i reszta składu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Balotelli przejdzie testy medyczne. Jednak nie Brazylia! Balotelli przejdzie testy medyczne. Jednak nie Brazylia! OFICJALNIE: Cracovia ocenia sędziego Stefańskiego. Wytyka mu DZIESIĘĆ błędów i małżeństwo z fanką Wisły Kraków [WIDEO] OFICJALNIE: Cracovia ocenia sędziego Stefańskiego. Wytyka mu DZIESIĘĆ błędów i małżeństwo z fanką Wisły Kraków [WIDEO] Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy