Ciąg dalszy kłopotów pomocnika Realu. Został... wyrzucony z klubowego autokaru

Ciąg dalszy kłopotów pomocnika Realu. Został... wyrzucony z klubowego autokaru
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: AS

Lucas Silva nie przeżywa najlepszych chwil w Olympique Marsylia.

Wypożyczony z Realu Madryt zawodnik stał się niedawno obiektem krytyki trenera Michela, który wyraził niezadowolenie z jego dyspozycji. Słowa szkoleniowca znalazły zresztą odzwierciedlenie w niedawnym zestawieniu "L'Equipe", gdzie Lucas stał się jednym z członków niechlubnej jedenastki "najgorszych piłkarzy Ligue 1".

Władze Marsylii próbowały pozbyć się 22-latka, skracając jego wypożyczenie. Na taką opcję nie przystał jednak Real Madryt, dlatego Francuzi wymyślili skierowanie piłkarza do Anderlechtu. Ten natomiast nie zgodził się na przenosiny do Belgii i, jak informuje "AS", teraz jest za to karany.

We wtorek tydzień temu zespół OM udawał się autokarem na mecz ligowy z Montpelier. Lucas Silva spokojnie zajął miejsce siedzące, jednak po chwili otrzymał informację, że nigdzie nie pojedzie i nakazano mu opuścić autokar. Całą sytuacją zszokowany był rzekomo sztab szkoleniowy i reszta składu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi PSG zmienia strategię. Czas postawić na rodaków PSG zmienia strategię. Czas postawić na rodaków Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy