"Citizens" po Aguero

2008-09-24 10:26:58; Aktualizacja: 16 lat temu
"Citizens" po Aguero
Redakcja
Redakcja Źródło: www.marca.com

Sergio Aguero jest kolejnym celem transferowym Manchesteru City, donosi madrycki dziennika "Marca".<br><br>Superstrzelec Atletico Madryt i zloty medalista olimpijski z Pekinu otwiera listy życzeń wielu kl(...)

Sergio Aguero jest kolejnym celem transferowym Manchesteru City, donosi madrycki dziennika "Marca".

Superstrzelec Atletico Madryt i zloty medalista olimpijski z Pekinu otwiera listy życzeń wielu klubów. Zainteresowanie młodym Argentyńczykiem wyrażała Barcelona, w której miałby uzupełniać się z kolegą z reprezentacji, Leo Messim.

W zeszłym tygodniu, Aguero znalazl się na celowniku Interu Mediolan. Skautem, odpowiedzialnym za drenaż rynków południowo- amerykańskich został tam Diego Maradona, z którym Aguero dobrze się zna. Teraz, do wyścigu o młodego napastnika dołączył Manchester City. Jak będzie wyglądała przyszłość "cudownego dziecka" argentyńskiej piłki?
Więcej na ten temat: Hiszpania