City kupi kolejnego napastnika?

City kupi kolejnego napastnika?
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Daily Mail

Manchester City rozważa transfer napastnika Southampton Jaya Rodrigueza, pomimo bliskiej finalizacji umowy Wilfrieda Bony'ego.


"The Citizens" obawiają się zainteresowania graczem ze strony śledzących sytuację Rodrigueza Liverpoolu i Tottenhamu i chcą pokonać ich w walce o podpis 25-latka.

Angielski piłkarz otrzymał niedawno ofertę nowego kontraktu od swojego aktualnego pracodawcy, który bardzo zachęca go do pozostania na południowym wybrzeżu. Southampton nieugięcie twierdzi, że nie zamierza sprzedawać swojego asa, jednakże oferta powyżej 20 milionów funtów powinna skłonić klub do zgody na jego odejście.

25-latek nie zamierza przystać na przedstawione mu warunki do momentu, aż wróci do pełni sprawności po zerwaniu więzadeł krzyżowych, do którego doszło w kwietniu. Kontuzja ta rozwiała nadzieje Rodrigueza na występ na Mistrzostwach Świata w Brazylii, który do tego fatalnego momentu był niemal pewny.

Zawodnik niewiele wcześniej zadebiutował bowiem w seniorskiej kadrze Anglików, a w klubie przeżywał świetne chwile, notując pięć bramek w czterech meczach. Ostatecznie w rozgrywkach 2013-14 na koncie Rodrigueza znalazło się siedemnaście trafień w 40 występach we wszystkich rozgrywkach. Stanowi to jego najlepszy wynik od momentu przejścia do Southampton z Burnley trzy lata temu za sześc milionów funtów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy