Co dalej z Frankowskim?

Co dalej z Frankowskim?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Gazeta Wyborcza

Tomasz Frankowski kilka dni temu rozwiązał kontrakt z Wolverhampton Wanderers i został wolnym zawodnikiem. Teraz tylko od niego i jego menadżera zależeć będzie w jakim klubie zagra. Co więc stanie się w najbliż(...)

Tomasz Frankowski kilka dni temu rozwiązał kontrakt z Wolverhampton Wanderers i został wolnym zawodnikiem. Teraz tylko od niego i jego menadżera zależeć będzie w jakim klubie zagra. Co więc stanie się w najbliższej przyszłości z jeszcze niedawno najlepszym polskim napastnikiem?

Sytuacja nie jest wbrew pozorom prosta. Frankowski przeszedł operację przepukliny, w związku z czym treningi może rozpocząć dopiero z końcem września. A dodatkowo część klubów ma już zamknięte budżety płacowe, by stać ich było na kolejnego piłkarza, na pewno nietaniego ...

Tomasz Frankowski obecnie przebywa w Krakowie. Jednak podobnie, jak dyrektor sportowy Wisły Jacek Bednarz i jej menadżer Maciej Skorża, odżegnuje się od prowadzenia jakichkolwiek rozmów transferowych. Piłkarz czeka na chwilę, gdy dojdzie do pełnej sprawności fizycznej.

Co wtedy? Jeśli zdecyduje się pozostać w Polsce w grę wchodzi kilka kierunków. "Gazeta Wyborcza" jako możliwe wymienia Lecha Poznań, Arkę Gdynia, Jagiellonię Białystok i wspominaną już wyżej Wisłę.

Menadżer piłkarza wypowiada się jednak dość sceptycznie na temat tych pogłosek: "O ewentualnych ofertach nie chcę jeszcze mówić, bo jest za wcześniej na takie spekulacje. Każda pliszka swój ogonek chwali. Będę obiektywny i powiem: jeszcze nie czas na powrót mojego klienta do polskiej ligi ..."
Więcej na temat: Polska Ekstraklasa

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy