Co dalej z Jorginho? Piłkarz wyznaczył swój priorytet

Co dalej z Jorginho? Piłkarz wyznaczył swój priorytet fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Radio Sportiva

Agent João Santos zapewnił, że Jorginho traktuje obecnie priorytetowo podpisanie nowego kontraktu z Arsenalem.

Nie tak dawno przedstawiciel doświadczonego pomocnika dawał do zrozumienia, że wyobraża sobie umieszczenie swojego klienta w jednym z wiodących włoskich zespołów.

Tym samym wskazywał na to, że „Kanonierzy” lub sam zainteresowany nie są skorzy do przedłużenia wygasającego latem porozumienia. Trudno wyrokować, czy obu stronom zależy obecnie na osiągnięciu identycznego celu.

Pewnie jest jednak to, że Jorginho wyobraża sobie kontynuowanie kariery na Emirates Stadium, o czym zapewnił jego agent.

- Przedyskutujemy kwestię kontraktu z Arsenalem. Biorąc pod uwagę wygasający kontrakt, to dla nas priorytet. Jest tam fantastyczna grupa, musimy zobaczyć, czy potrzebują Jorginho w przyszłym sezonie. Co do powrotu do Włoch - czemu nie? Może pewnego dnia - stwierdził Santos w rozmowie z Radio Sportiva.

32-letni zawodnik ma zawartą w obowiązującej umowie opcję jej przedłużenia. Niewiele jednak wskazuje na to, żeby klub z Londynu chciał na zawartych w niej warunkach zatrzymać piłkarza, który pełni ostatnio funkcję rezerwowego w układance menedżera Mikela Artety.

Reprezentant Włoch zanotował trafienie i asystę w dotychczas 28 rozegranych meczach w tym sezonie.

W swoim dorobku posiada także grę dla Hellasu Verona, SSC Napoli oraz Chelsea.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Pan to co najwyżej zarządza dojściem kota do kuwety”. Jarosław Królewski w gorącej dyskusji „Pan to co najwyżej zarządza dojściem kota do kuwety”. Jarosław Królewski w gorącej dyskusji Wiadomość Lukasa Podolskiego do kibiców Górnika Zabrze Wiadomość Lukasa Podolskiego do kibiców Górnika Zabrze Wisła Kraków ze zmianą w składzie tuż przed meczem z GKS-em Katowice Wisła Kraków ze zmianą w składzie tuż przed meczem z GKS-em Katowice Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia OFICJALNIE: Roberto De Zerbi odchodzi z Brighton & Hove Albion OFICJALNIE: Roberto De Zerbi odchodzi z Brighton & Hove Albion Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO] Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO] To kandydat na nowego trenera Znicza Pruszków To kandydat na nowego trenera Znicza Pruszków

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy