Co dalej z Kariusem?!

Co dalej z Kariusem?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fanatik

Loris Karius może przenieść się na stałe do Beşiktaşu.

Po fatalnym występie w finale Ligi Mistrzów w Kijowie kariera Lorisa Kariusa zdecydowanie wyhamowała. Latem minionego roku przeniósł się on na dwuletnie wypożyczenie do Beşiktaşu.

W Turcji również zdarzało mu się popełniać błędy, jednak ogólny obraz jego występów jest raczej dobry, co powoduje, że działacze klubu ze Stambułu chcieliby go wykupić.

Beşiktaş zaoferował w ostatnim czasie Liverpoolowi za Niemca kwotę ośmiu milionów euro. Spłatę chce jednak rozłożyć na czteroletnie raty. Do sprawy nie odniósł na razie lider Premier League, ale ta kwestia musi wyjaśnić się najpóźniej w styczniu.

Pewne jest, że Karius nie ma czego szukać na Anfield. Pomimo różnych doniesień płynących z Anglii, golkiper nie jest tam mile widziany i działacze chętnie się go pozbędą. Nie wiadomo jednak, czy przystaną na propozycję Turków.

26-latek rozegrał w tym sezonie łącznie 14 meczów. W pięciu z nich udało mu się zachować czyste konto. Umowa jego wypożyczenia obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy