Co na to Erik Expósito?! Kibice Śląska Wrocław z dużą prośbą do napastnika [WIDEO]

2024-05-18 21:12:32; Aktualizacja: 4 tygodnie temu
Co na to Erik Expósito?! Kibice Śląska Wrocław z dużą prośbą do napastnika [WIDEO] Fot. PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: Bartosz Wieczorek [Twitter]

Erik Expósito po sezonie odejdzie ze Śląska Wrocław? Ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła, a kibice „Wojskowych” starali się przekonać go po końcowym gwizdku do pozostania w klubie.

Śląsk Wrocław mierzył się w sobotnie popołudnie z Radomiakiem Radom w ramach Ekstraklasy. Podopieczni Jacka Magiery lepiej weszli w mecz, co przełożyło się na zwycięstwo w stosunku 2-0.

Dzięki temu „Wojskowi” na kolejkę przed końcem zachowują realne szanse na mistrzostwo Polski. Niezależnie od tego, jak zakończą się rozgrywki, jednym z bohaterów będzie Erik Expósito.

Hiszpan to faworyt miejscowej publiczności i lider klasyfikacji strzelców Ekstraklasy. Choć przeciwko Radomiakowi do siatki nie trafił, to i tak zapracował sobie na szacunek fanów.

Ci po końcowym gwizdku skandowali jego nazwisko i... starali się przekonać go do pozostania w klubie na następne lata.

„Kapitanie, zostań z nami” - krzyczeli kibice zgromadzeni tego dnia na stadionie Śląska Wrocław.

Jak wygląda potencjalna przyszłość napastnika? Ostatnio media informowały o zainteresowaniu jego usługami ze strony Legii Warszawa, natomiast nadzieje w serca fanów „Wojskowych” wlał niewątpliwie Magiera na konferencji prasowej.

- Erik Expósito to znakomity kapitan. Dużo od niego wymagam. Zobaczymy, czy zostanie w Śląsku, czy odejdzie. Wszystko jest realne - wyznał, cytowany przez Filipa Macudę.

27-latek rozegrał w tym sezonie łącznie 33 spotkania, a w tym czasie zanotował 18 bramek oraz dorzucił pięć asyst.