Co się stało z zaginionym samolotem, którym podróżował Sala? Cztery hipotezy policji

Co się stało z zaginionym samolotem, którym podróżował Sala? Cztery hipotezy policji
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Guernsey Police

W środę rano wznowiono poszukiwania samolotu, który zaginął nad Kanałem Angielskim niedaleko Alderney. Na jego pokładzie znajdował się nowy nabytek Cardiff City, Emiliano Sala.

Poszukiwania samolotu, który planowo miał wylądować w Cardiff w poniedziałkowy wieczór, zaczęły się już we wtorek. Po wielu godzinach zostały wstrzymane ze względu na ich małą efektywność po zachodzie słońca. Dzisiaj akcję wznowiono. Biorą w niej udział m.in. łodzie oraz helikoptery.

Uczestnicząca w poszukiwaniach policja z Guernsey wydała komunikat, w którym poinformowała o branych pod uwagę czterech hipotezach.

1. Samolot wylądował w innym miejscu i do tej pory nie nawiązał kontaktu;
2. Samolot wylądował na wodzie, a jego pasażerowie zostali zabrani przez przepływający statek i do tej pory nie nawiązali kontaktu;
3. Samolot wylądował na wodzie, pasażerowie wsiedli do tratwy ratunkowej, która znajdowała się na jego pokładzie.
4. Samolot rozbił się, zostawiając ich w morzu”.

Przypomnijmy, że Sala, wchodząc do maszyny i już na jej pokładzie, obawiał się o swoje bezpieczeństwo. TUTAJ można przeczytać jego ostatnią wiadomość.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków z drugim letnim transferem. Prosto z Lecha Poznań [OFICJALNIE] Wisła Kraków z drugim letnim transferem. Prosto z Lecha Poznań [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Tim Hall dopiero co trafił do klubu i... zaraz go opuści?! Hyballa zdenerwowany Wisła Kraków: Tim Hall dopiero co trafił do klubu i... zaraz go opuści?! Hyballa zdenerwowany Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy