Co się stało z zaginionym samolotem, którym podróżował Sala? Cztery hipotezy policji

Co się stało z zaginionym samolotem, którym podróżował Sala? Cztery hipotezy policji
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Guernsey Police

W środę rano wznowiono poszukiwania samolotu, który zaginął nad Kanałem Angielskim niedaleko Alderney. Na jego pokładzie znajdował się nowy nabytek Cardiff City, Emiliano Sala.

Poszukiwania samolotu, który planowo miał wylądować w Cardiff w poniedziałkowy wieczór, zaczęły się już we wtorek. Po wielu godzinach zostały wstrzymane ze względu na ich małą efektywność po zachodzie słońca. Dzisiaj akcję wznowiono. Biorą w niej udział m.in. łodzie oraz helikoptery.

Uczestnicząca w poszukiwaniach policja z Guernsey wydała komunikat, w którym poinformowała o branych pod uwagę czterech hipotezach.

1. Samolot wylądował w innym miejscu i do tej pory nie nawiązał kontaktu;
2. Samolot wylądował na wodzie, a jego pasażerowie zostali zabrani przez przepływający statek i do tej pory nie nawiązali kontaktu;
3. Samolot wylądował na wodzie, pasażerowie wsiedli do tratwy ratunkowej, która znajdowała się na jego pokładzie.
4. Samolot rozbił się, zostawiając ich w morzu”.

Przypomnijmy, że Sala, wchodząc do maszyny i już na jej pokładzie, obawiał się o swoje bezpieczeństwo. TUTAJ można przeczytać jego ostatnią wiadomość.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Węgry bez największej gwiazdy w meczu z Polską Węgry bez największej gwiazdy w meczu z Polską EURO 2020 w mniejszej liczbie miast?! UEFA rozważa odebranie turnieju trzem gospodarzom EURO 2020 w mniejszej liczbie miast?! UEFA rozważa odebranie turnieju trzem gospodarzom Serie A: Piotr Zieliński znowu to zrobił. Ładny gol Polaka [WIDEO] Serie A: Piotr Zieliński znowu to zrobił. Ładny gol Polaka [WIDEO] Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy