Coloccini zadowolony z klubu, ale…

Coloccini zadowolony z klubu, ale…
Redakcja
Redakcja
Źródło: goal.com

Po tym jak w mediach ukazała się wiadomość, iż Barcelona obserwuje Fabricio Colocciniego głos w sprawie zabrał sam zawodnik.<br><br><i>&#8222;Myśl o Barcelonie ekscytuje mnie. Jest to jeden z największych klubó(...)

Po tym jak w mediach ukazała się wiadomość, iż Barcelona obserwuje Fabricio Colocciniego głos w sprawie zabrał sam zawodnik.

„Myśl o Barcelonie ekscytuje mnie. Jest to jeden z największych klubów na świecie.” – powiedział Argentyńczyk dla radia „La Red”

Jednak 27-letni obrońca od razu zaznaczył, że w obecnym klubie czuje się bardzo dobrze.„Jestem zadowolony z pobytu w Deportivo, jednak chce się dalej rozwijać”

Barcelona poszukuje środkowego obrońcy, ponieważ latem najprawdopodobniej z klubu odejdą Lilian Thuram oraz Gianluca Zambrotta.

Fabricio Coloccini w swojej karierze reprezentował już takie kluby jak Boca Juniors Buenos Aires, AC Milan, San Lorenzo, Atletico Madryt oraz Villareal. Zawodnikiem Deportivo la Coruna jest od 2004 roku.

Więcej na temat: Hiszpania

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy