Concha na wypożyczenie?

Concha na wypożyczenie?
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Marca

David Concha może opuścić Real Sociedad.

18-latek cztery tygodnie temu podpisał pięcioletni kontrakt z baskijskim klubem, ale zdaje sobie sprawę, że może nie otrzymywać zbyt wielu szans w pierwszym składzie, dlatego też chce zostać wypożyczony do innego zespołu.

Istnieje oczywiście szansa, że napastnik może powrócić do Racingu Santander, z którego został dopiero co kupiony. W barwach tej drużyny, której jest wychowankiem, przez ostatnie dwa lata wystąpił w 48 meczach, strzelając pięć goli. Problemem jest jednak fakt, że ekipa z północy Hiszpanii spadła w ostatnim sezonie do Segunda División B, a sam zawodnik wolałby grać minimum na zapleczu ekstraklasy.

Concha jest również młodzieżowym reprezentant "La Furia Roja". W pięciu meczach kadry U-19 strzelił dwie bramki.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk POTWIERDZONE: Legia o krok od pozyskania Bartosza Slisza POTWIERDZONE: Legia o krok od pozyskania Bartosza Slisza Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Derby Krakowa bez kibiców Wisły OFICJALNIE: Derby Krakowa bez kibiców Wisły PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy