Conte pozbędzie się balastu? João Mário może zagrać w Galatasaray

Conte pozbędzie się balastu? João Mário może zagrać w Galatasaray fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: O Jogo

Galatasaray czyni starania w kierunku pozyskania João Mário.

Wietrzenie szatni w Interze trwa. W ostatnich godzinach z klubem pożegnał się Ivan Perišić, a już wkrótce jego los może podzielić João Mário. Znajduje się on bowiem na celowniku Galatasaray.

Jeszcze kilka dni temu sam zawodnik nie brał tej opcji zupełnie pod uwagę. O jego względy zabiegały takie drużyny jak choćby Monaco, Leverkusen czy Lipsk.

Najbliżej pozyskania było jednak Wolverhampton. Negocjacje z tym klubem trwały jednak zbyt długo i ostatecznie strony nie doszły do końcowego porozumienia przed zamknięciem okna transferowego. Stąd pomysł na przeprowadzkę do Turcji.

Rozmowy w sprawie przenosin nad Bosfor trwają. Jak do tej pory do Interu spływały wyłącznie propozycje wypożyczeń. Galatasaray chce jednak pozyskać Portugalczyka na stałe, co zdecydowanie byłoby na rękę działaczom Interu.

26-latek trafił na Giuseppe Meazza w sierpniu 2016 roku. W poprzednim sezonie rozegrał 20 ligowych spotkań. Strzelił w nich jednego gola i zanotował trzy asysty. Kontrakt wiąże go z obecnym zespołem do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy