Cracovia już z czwartym transferem okna. Knap zagra w Krakowie [OFICJALNIE]

Cracovia już z czwartym transferem okna. Knap zagra w Krakowie [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Cracovia

Cracovia poinformowała w czwartek o pozyskaniu Karola Knapa z Puszczy Niepołomice.

Cracovia ma za sobą przeciętny sezon, który zakończyła dopiero na czternastym miejscu. Ambicje sztabu szkoleniowego i władz są jednak zdecydowanie większe.

Z tego powodu „Pasy” od jakiegoś czasu są niezwykle aktywne na rynku. Niedawno informowano o transferach Jakuba Jugasa, Filipa Balaja i Kamila Ogorzałego, a bliski przenosin na stadion przy ulicy Kałuży jest też Mathias Hebo.

W czwartek Cracovia znów zaskoczyła i tym razem zdecydowała się na pozyskanie wyróżniającego się piłkarza pierwszej ligi. Do zespołu dołącza Karol Knap.

Środkowy pomocnik przenosi się do stolicy Małopolski z Puszczy Niepołomice w ramach transferu definitywnego. Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2026 roku.

Urodzony w Krośnie piłkarz to wychowanek tamtejszych Karpat. Do Puszczy Niepołomice trafił natomiast latem 2020 roku.

W trwającym sezonie Knap zanotował na zapleczu Ekstraklasy 22 występy, a jego dorobek to jedna asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy  w historii transfer wewnątrz Premier League Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy w historii transfer wewnątrz Premier League Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy