Cracovia ogłosiła trzeci transfer w ciągu 24 godzin. Polak [OFICJALNIE]

Cracovia ogłosiła trzeci transfer w ciągu 24 godzin. Polak [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cracovia

Trener Cracovii Jacek Zieliński będzie miał do dyspozycji nowego skrzydłowego. Jej piłkarzem został Mateusz Bochnak.

Cracovia pozyskała Mateusza Bochnaka z Chrobrego Głogów na zasadzie transferu definitywnego. 24-latek podpisał z „Pasami” kontrakt ważny do 30 czerwca 2025 roku.

Urodzony w Szczecinie skrzydłowy za młodu trenował w tamtejszej Pogoni. Nigdy nie zadebiutował w jej pierwszym zespole, występując co najwyżej w trzecioligowych rezerwach. Poziom wyżej grał, reprezentując barwy Pogoni Siedlce oraz Błękitnych Stargard.

Bochnak krok po kroku piął się po kolejnych szczeblach rozgrywkowych. W 2021 roku został zakontraktowany przez pierwszoligowego Chrobrego Głogów, z którym skończył sezon w finale baraży o Ekstraklasę. Po dogrywce lepsza okazała się Korona Kielce. W trwających rozgrywkach zespół z województwa dolnośląskiego znowu jest w czołówce, a sam 24-latek prezentował się jeszcze lepiej niż w poprzednich. W rundzie jesiennej zanotował osiem trafień i cztery asysty w 18 występach.

Cracovia nie zamierzała czekać do lata i postanowiła wyciągnąć go z głogowskiego zespołu już teraz.

Krakowianie mocno rozpoczęli ten tydzień pod względem transferów. W poniedziałek potwierdzili zakontraktowanie środkowego obrońcy Arttu Hoskonena oraz defensywnego pomocnika Janiego Atanasova.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Frank Castañeda może wrócić do Ekstraklasy Frank Castañeda może wrócić do Ekstraklasy Chelsea chce rozbić bank na koniec zimowego okna transferowego Chelsea chce rozbić bank na koniec zimowego okna transferowego Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy