Cracovia opublikowała listę transferową. 10 piłkarzy na wylocie [OFICJALNIE]

Cracovia opublikowała listę transferową. 10 piłkarzy na wylocie [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cracovia

Cracovia opublikowała listę swoich zawodników, którzy mogą szukać sobie nowych klubów.

Ostatnio zajmująca dziesiąte miejsce w tabeli Ekstraklasy Cracovia poinformowała, że żegna się z Kamilem Pestką, Karolem Niemczyckim oraz Michalem Sipľakiem, którym 30 czerwca wygasną kontrakty. Teraz przedstawiła ona listę zawodników wystawionych na listę transferową.

Większość z nich występuje w rezerwach, które zostaną zlikwidowane, ale są też gracze wypożyczeni do innych zespołów, i tacy mający na koncie mecze w Ekstraklasie, jak Filip Balaj, Sylwester Lusiusz, Kamil Ogorzały czy Patryk Zaucha.

Lista transferowa Cracovii:

Krystian Bracik (w tym sezonie 25 występów w rezerwach);
Patryk Zaucha (jeden występ w Ekstraklasie, 23 w rezerwach);
Tomasz Bała (siedem występów w rezerwach, ostatnio wypożyczony do Unii Skierniewice);
Sylwester Lusiusz (wypożyczony do Sandecji Nowy Sącz);
Filip Balaj (sześć występów w Ekstraklasie, ostatnio wypożyczony do FC Trinity Zlín);
Michał Wiśniewski (27 występów w rezerwach);
Kamil Ogorzały (22 występy w rezerwach);
Kacper Nowicki (26 występów w rezerwach);
Krystian Bociek (13 występów w rezerwach);
Wiktor Zarzycki (wypożyczony do Hutnika Kraków).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy