Cracovia opublikowała listę transferową. 10 piłkarzy na wylocie [OFICJALNIE]

Cracovia opublikowała listę transferową. 10 piłkarzy na wylocie [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cracovia

Cracovia opublikowała listę swoich zawodników, którzy mogą szukać sobie nowych klubów.

Ostatnio zajmująca dziesiąte miejsce w tabeli Ekstraklasy Cracovia poinformowała, że żegna się z Kamilem Pestką, Karolem Niemczyckim oraz Michalem Sipľakiem, którym 30 czerwca wygasną kontrakty. Teraz przedstawiła ona listę zawodników wystawionych na listę transferową.

Większość z nich występuje w rezerwach, które zostaną zlikwidowane, ale są też gracze wypożyczeni do innych zespołów, i tacy mający na koncie mecze w Ekstraklasie, jak Filip Balaj, Sylwester Lusiusz, Kamil Ogorzały czy Patryk Zaucha.

Lista transferowa Cracovii:

Krystian Bracik (w tym sezonie 25 występów w rezerwach);
Patryk Zaucha (jeden występ w Ekstraklasie, 23 w rezerwach);
Tomasz Bała (siedem występów w rezerwach, ostatnio wypożyczony do Unii Skierniewice);
Sylwester Lusiusz (wypożyczony do Sandecji Nowy Sącz);
Filip Balaj (sześć występów w Ekstraklasie, ostatnio wypożyczony do FC Trinity Zlín);
Michał Wiśniewski (27 występów w rezerwach);
Kamil Ogorzały (22 występy w rezerwach);
Kacper Nowicki (26 występów w rezerwach);
Krystian Bociek (13 występów w rezerwach);
Wiktor Zarzycki (wypożyczony do Hutnika Kraków).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy