Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie

Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Cristiano Ronaldo [Instagram]

Cristiano Ronaldo odniósł się za pośrednictwem Instagrama do ostatnich plotek pojawiających się na temat jego ewentualnego rozstania z Manchesterem United.

Fatalny występ „Czerwonych Diabłów” przeciwko Brentfordowi (0:4) wywołał pojawienie się fali informacji na temat napięć panujących w szatni utytułowanego klubu, frustracji Erika ten Haga na brak oczekiwanych wzmocnień oraz kolejnych doniesień odnoszących się do opuszczenia zespołu przez Cristiano Ronaldo na rzecz kontynuowania przez niego kariery w Atlético Madryt.

Instagramowy profil „Cristiano Ronaldo - O Lendário” opisał całą sytuację jako trudną do realizacji i zaznaczył, że najbardziej zainteresowane tym ruchem strony nie omawiają otwarcie sprawy w obawie przed reakcją fanów.

Jednoznacznie stwierdził, że Portugalczyk jest rozczarowany działaniami podejmowanymi przez media w ostatnich tygodniach i zaznaczył, że w jego opinii doświadczony napastnik powinien opuścić Old Trafford, bo jego dalszy pobyt w angielskiej drużynie nie jest dla niego dobry.

„Edu Aguirre [dziennikarz i osobisty przyjaciel Cristiano] powiedział, że Atlético Madryt chciało zatrudnić Cristiano i również Simeone był zainteresowany tym ruchem. Nie może to zostać jednak przyznane publicznie przez piłkarza ze względu na obawy o reakcje fanów. Atlético nie jest w stanie opłacić pensji Cristiano i prawdopodobieństwo tego transferu jest bardzo małe. Dodatkowo Cristiano ma oferty od 5-6 innych klubów, a doniesienia o tym, że on sam oferuje swoje usługi połowie Europy to kłamstwa i absurd. 

Cristiano jest zły i zawiedziony postawą prasy prezentowaną wobec niego w ostatnich dwóch miesiącach. Ja, Lucas, zawsze powtarzałem tutaj, że nienawidzę spekulacji i nie będę komentował informacji wypływających z mediów, bo wiem, że pełne są kłamstw. Kiedy publikuję tutaj rzeczy, to dlatego, że coś się pojawia, ale nigdy nie kreowałem wydarzeń i nie karmiłem publiki tanimi oraz brudnymi spekulacjami tak jak prasa. Nigdy tego nie zrobię.

Potem wszyscy narzekają, że nie mogą przeprowadzić z nim wywiadu na wyłączność. Media próbują zniszczyć wizerunek tego człowieka, wygrać za wszelką cenę, by następnie zachowywać się, jakby byli największymi fanami. Podtrzymuję swoje stanowisko i chcę, żeby Cristiano opuścił Manchester United, bo obecnie pobyt w tym zespole jest dla niego zły. Jeśli jednak zostanie, będę mu kibicował, by wszystko poszło dobrze jak zawsze. Do 31 sierpnia fani będą kibicowali, by przeszedł do lepszego klubu i to może się wydarzyć. Poczekajmy” - czytamy w zamieszczonym wpisie.

Na te słowa zareagował sam Cristiano Ronaldo, który zaznaczył w swojej odpowiedzi, że już niedługo wypowie się i wyjawi w nich całą prawdę na temat medialnych plotek pojawiających się od kilku tygodni.

„Poznają prawdę, kiedy za kilka tygodni udzielę wywiadu. Media powtarzają kłamstwa. Mam notes i w ostatnich miesiącach na 100 newsów o mnie tylko pięć było prawdziwych. Wyobraźcie sobie, jak to jest. Trzymajcie się tylko najlepszych” - napisał portugalski gwiazdor.

***

Jorge Mendes szuka klubu dla Cristiano Ronaldo. Georgina Rodríguez ma preferowany kierunek

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy