Cristiano Ronaldo superbohaterem. Powstał komiks z Portugalczykiem [WIDEO]

Cristiano Ronaldo superbohaterem. Powstał komiks z Portugalczykiem [WIDEO] fot. Striker Force 7
Mateusz Michałek
Źródło: Striker Force 7

Komiks z Cristiano Ronaldo w roli głównej? Dlaczego nie. Seria „Striker Force 7” to efekt współpracy Portugalczyka z Graphic India oraz VMS Communications.

Gwiazdor Juventusu już kilka dni temu opublikował w mediach społecznościowych filmik zapowiadający pierwszą część komiksu. Obdarzony ponadprzeciętnymi mocami Ronaldo walczy na nim z robotami. Najprawdopodobniej właśnie na tym będzie opierała się cała seria.

Jak można przeczytać: „Światowa supergwiazda stała się superbohaterem. Kierowana przez Cristiano drużyna musi ocalić Ziemię przed zagładą. Warunek jest jeden - jej członkowie muszą nauczyć się pracy zespołowej”.

Komiks w różnych wersjach można zamawiać już teraz (TUTAJ), a wysyłka rozpocznie się 30 maja. Na razie nie wiadomo, czy na ekranach pojawi się również serial animowany, ale jest to bardzo możliwe.

- Piłka nożna łączy kultury i ludzi z całego świata. Wierzę, że podobnie może być z postaciami animowanymi. Cieszę się, że dzięki temu projektowi mogę połączyć swoje pasje do futbolu oraz superbohaterów i podzielić się tym z kibicami - powiedział sam Ronaldo, który reprezentuje obecnie barwy Juventusu.


Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy