Cristiano Ronaldo też zmienił swój wygląd [FOTO]

Cristiano Ronaldo też zmienił swój wygląd [FOTO] fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Instagram | Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo postanowił nieco zmienić swój wygląd.

Nowy image Lionela Messiego.

***

Ronaldo już jakiś czas temu postanowił zapuścić włosy. W ostatnim czasie pokazywał się światu, mając włosy spięte w charakterystyczny kucyk. Teraz postanowił pójść o krok dalej.

Portugalczyk zamieścił za pośrednictwem Instagrama swoje zdjęcie, na którym pokazał swoje rozczochrane włosy. Fotografia od razu wywołała ogromne poruszenie wśród fanów.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Approved ? 🤔

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Ronaldo był zwykle znany z dosyć krótkich, schludnie ściętych włosów. Dopiero w ostatnich miesiącach zdecydował się na to, by nieco zmienić swój wygląd. 

Juventus wrócił do treningów na początku maja. Rozgrywki Serie A prawdopodobnie zostaną wznowione w połowie czerwca. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy