Cristiano Ronaldo w końcu negatywny. OFICJALNIE: Portugalczyk wraca do gry po trzytygodniowej przerwie

Cristiano Ronaldo w końcu negatywny. OFICJALNIE: Portugalczyk wraca do gry po trzytygodniowej przerwie fot. Marco Iacobucci Epp / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Juventus

Cristiano Ronaldo otrzymał „zielone światło” na wznowienie treningów z zespołem Juventusu.

Doświadczony zawodnik uzyskał pozytywny wynik na obecność koronawirusa na zgrupowaniu kadry narodowej. Z tego też powodu został natychmiast odizolowany od drużyny i nie wystąpił w meczu Ligi Narodów przeciwko Szwecji (3:0).

Niedługo później 35-latek wywołał olbrzymie zamieszanie po tym, jak zdecydował się odbyć podróż z Portugalii do Włoch, aby w tym drugim kraju odbyć przymusową kwarantannę i następnie wrócić jak najszybciej do gry w Juventusie.

Cristiano Ronaldo zachował w trakcie swojej podróży wszelkie środki ostrożności, ale mimo to zarzucono mu złamanie protokołu antykoronawirusowego na Półwyspie Apenińskim.

Ofensywny piłkarz nie zaprzątał sobie zbytnio głowy tą sprawą i w związku z tym, że nie przejawiał żadnych objawów groźnej infekcji, starał się utrzymać w jak najlepszej kondycji, aby po otrzymaniu „zielonego światła” móc od razu wskoczyć do składu „Starej Damy”.

Na swoje nieszczęście Portugalczyk otrzymywał początkowo pozytywne wyniki testów i w efekcie nie wziął udziału w prestiżowym pojedynku z Barceloną (0:2) w Lidze Mistrzów, co go bardzo oburzyło i doprowadziło do postawienia w stan wątpliwości wiarygodności przeprowadzonych badań.

Doświadczony zawodnik ma już jednak najgorsze za sobą, ponieważ Juventus poinformował, że jego gracz uzyskał w końcu negatywny wynik po 19 dniach izolacji i tym samym może ponownie dołączyć do treningów z resztą drużyny.

Niewykluczone, że Cristiano Ronaldo po odbyciu sobotnich zajęć zostanie włączony od razu do kadry mistrza Włoch na niedzielne starcie ze Spezią.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy