Cristiano Ronaldo zapłacił Kathryn Mayordze za milczenie 375 tysięcy dolarów

Cristiano Ronaldo zapłacił Kathryn Mayordze za milczenie 375 tysięcy dolarów
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CNN

Cristiano Ronaldo zapłacił Kathryn Mayordze 375 tysięcy dolarów za milczenia. Kobieta oskarżyła go bowiem o gwałt.

Portugalczyk został oskarżony przez Kathryn Mayorga o gwałt. Modelka twierdziła, że incydent miał miejsce w hotelu w Las Vegas dziewięć lat temu.

Sam piłkarz zdecydowanie zaprzeczał tym doniesieniom, jednak „Der Spiegel” informował, że Ronaldo miał zapłacić byłej modelce 375 tysięcy dolarów za milczenie. Stało się tam na mocy ugody zawartej pomiędzy stronami.

Wiele lat później Mayorga ponownie zgłosiła się na policję i poprosiła o ponowne wszczęcie śledztwa w sprawie.

Prokuratura zbadała wszystkie poszlaki i postanowiła, że nie skieruje sprawy do sądu ze względu na brak dowodów.

Teraz z kolei głos w sprawie postanowili zabrać prawnicy piłkarza. Ci potwierdzili wcześniejsze doniesienia niemieckiej gazety mówiące o tym, że Ronaldo zapłacił Mayordze 375 tysięcy dolarów za zachowanie milczenia.

Tym samym pełnomocnicy zawodnika Juventusu dali do zrozumienia, że wspomniana kwota to nie dowód, iż ich klient przyznał się do winy. Celem było to, by sprawa nie ujrzała światła dziennego.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy