Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!”

Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” fot. kivnl / Shutterstock.com
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Record

Cristiano Ronaldo dopiero co przeniósł się do Manchesteru United, a jego mama, Dolores Aveiro, już nakłania go do kolejnej przeprowadzki, tym razem do Sportingu.

Po trzech latach bogatych w sukcesy, ale i pełnych niedosytu, Portugalczyk opuścił Juventus i zdecydował się kontynuować karierę w Manchesterze United. Pomimo wcześniejszej chęci na kontynuowanie współpracy w Turynie zawodnik w ostatniej chwili zmienił zdanie, chcąc wrócić do angielskiej Premier League, gdzie z miejsca stał się ważną postacią „Czerwonych Diabłów”.

Na początku letniego okna transferowego również spekulowano na temat wyprowadzki zawodnika, a wtedy padały doniesienia, iż do gry mógłby się włączyć Sporting CP. Ostatecznie nic z tego nie wyszło, choć matka piłkarza zapewnia, że jeszcze nic straconego.

- Cristiano musi tu wrócić, choćby dla mnie. On chciałby wrócić do Sportingu. Powiedziałam mu: „Synu, chcę cię zobaczyć przed śmiercią jeszcze raz w koszulce Sportingu” - mówi Dolores Aveiro w rozmowie z dziennikiem „Record”. Dodaje, że w przyszłości w barwach „Lwów” może zagrać również syn Cristiano Ronaldo.

- Jeśli nie on, w Sportingu musi zagrać chociaż Cristianinho. On gra już lepiej niż Cristiano w tym samym wieku, Cristiano nie miał takiego trenera. Junior może brać przykład z taty, ale już teraz dopytuje, kiedy będzie miał możliwość zagrania w Sportingu.

- Dziś numer 7 w Sportingu należy do Bruno Tabaty, ale gdy Cristiano wróci, będzie musiał go oddać! Gdyby go sprowadzili, od razu zwróciłby im się ze sprzedaży koszulek. W Manchesterze United zapanowało pod tym względem szaleństwo!

Mimo małego rozczarowania spowodowanego odroczeniu powrotu do Lizbony, mama 36-latka jest zachwycona przyjęciem, które napastnikowi zgotowało Old Trafford. Przyznaje przy tym, że mimo wielu spekulacji Cristiano Ronaldo nie brał pod uwagę gry w Manchesterze City.

- Ronaldo w Manchesterze City? W telewizji sporo się o tym mówiło, ale on zapewniał mnie: „mamo, nie martw się tym całym gadaniem, ja idę do Manchesteru United”. To co się później działo, bardzo mnie dotknęło. Zobaczyć pełen stadion, 75 tysięcy ludzi skandujących jego imię... Niesamowite emocje.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy OFICJALNIE: Albania ukarana za przerwanie meczu z Polską OFICJALNIE: Albania ukarana za przerwanie meczu z Polską Mohamed Salah wyraził swoją wolę. Teraz wszystko zależy od Liverpoolu Mohamed Salah wyraził swoją wolę. Teraz wszystko zależy od Liverpoolu Pomysł Superligi aktualny, ale w rozgrywkach może wziąć udział więcej klubów Pomysł Superligi aktualny, ale w rozgrywkach może wziąć udział więcej klubów Patrice Evra wyznał, że jako dziecko był wykorzystywany seksualnie Patrice Evra wyznał, że jako dziecko był wykorzystywany seksualnie Football Manager 2022: Ujawniono listę licencji Football Manager 2022: Ujawniono listę licencji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy