Czas na mocniejszy klub? Pierwsza oferta za Moussę Dembélé

Czas na mocniejszy klub? Pierwsza oferta za Moussę Dembélé fot. Ailura | Wikipedia
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Euro United

Jak donosi Euro United, działacze Manchesteru United złożyli pierwszą ofertę za Moussę Dembélé z Olympique'u Lyon.

Opiewa ona na 45 milionów euro. Klub z Old Trafford czeka na odpowiedź Lyonu. Niewykluczone, że w przypadku odmowy ze strony Francuzów, „Czerwone Diabły” przedstawią wyższą propozycję za 22-letniego napastnika.


MU już od dłuższego czasu obserwuje Dembélé. Całkiem niedawno francuscy dziennikarze informowali, że oprócz klubu z czerwonej części Manchesteru jego poczynaniom bacznie przyglądają się również Arsenal, Atlético Madryt oraz Paris Saint-Germain.

Dembélé trafił do Lyonu w zeszłym roku, przenosząc się tam z Celticu. Na konto klubu z Glasgow spłynęły wtedy 22 miliony euro. Od tamtej pory 22-letni atakujący rozegrał 45 spotkań w koszulce OL. Strzelił w nich 20 goli i zanotował sześć asyst. Być może szybko poczyni on kolejny krok w swojej karierze i przeniesie się do klubu większego od Lyonu.

Jeśli chodzi o MU, media od dłuższego czasu spekulują na temat możliwego odejścia z Old Trafford Romelu Lukaku. W przypadku takiego ruchu władze „Czerwonych Diabłów” na pewno sprowadzą nowego napastnika.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy