Czas na mocniejszy klub? Pierwsza oferta za Moussę Dembélé

Czas na mocniejszy klub? Pierwsza oferta za Moussę Dembélé fot. Ailura | Wikipedia
Mateusz Michałek
Źródło: Euro United

Jak donosi Euro United, działacze Manchesteru United złożyli pierwszą ofertę za Moussę Dembélé z Olympique'u Lyon.

Opiewa ona na 45 milionów euro. Klub z Old Trafford czeka na odpowiedź Lyonu. Niewykluczone, że w przypadku odmowy ze strony Francuzów, „Czerwone Diabły” przedstawią wyższą propozycję za 22-letniego napastnika.


MU już od dłuższego czasu obserwuje Dembélé. Całkiem niedawno francuscy dziennikarze informowali, że oprócz klubu z czerwonej części Manchesteru jego poczynaniom bacznie przyglądają się również Arsenal, Atlético Madryt oraz Paris Saint-Germain.

Dembélé trafił do Lyonu w zeszłym roku, przenosząc się tam z Celticu. Na konto klubu z Glasgow spłynęły wtedy 22 miliony euro. Od tamtej pory 22-letni atakujący rozegrał 45 spotkań w koszulce OL. Strzelił w nich 20 goli i zanotował sześć asyst. Być może szybko poczyni on kolejny krok w swojej karierze i przeniesie się do klubu większego od Lyonu.

Jeśli chodzi o MU, media od dłuższego czasu spekulują na temat możliwego odejścia z Old Trafford Romelu Lukaku. W przypadku takiego ruchu władze „Czerwonych Diabłów” na pewno sprowadzą nowego napastnika.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy