”Czekam, aż van Gaal dotrzyma danego mi słowa”

”Czekam, aż van Gaal dotrzyma danego mi słowa”
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Goal

Andreas Pereira twierdzi, że Louis van Gaal nie dotrzymał złożonej mu w połowie sezonu obietnicy.

Pomocnik w niedawno zakończonym sezonie Premier League rozegrał zaledwie 80 minut. Teraz przyznaje, że bycie pomijanym przez menedżera stanowiło dla niego frustrujące doświadczenie.

- W styczniu chciałem odejść na wypożyczenie, by dalej się rozwijać i móc częściej występować, ale van Gaal powiedział, że nie zgadza się na taki krok, nie pozwolił mi odejść. Zostałem i teraz trenuję, wykonuję swoją pracę i czekam, aż spełni swoje słowa.

- Oczywiście, że oczekiwałem częstszych występów. Myślę, że zasłużyłem na tę szansę. Dobrze spisywałem się w tych meczach, w których przyszło mi grać, ale futbol bywa właśnie taki. Menedżer nie dał mi dalej szansy i będę wciąż ciężko pracował w oczekiwaniu na zmianę. Jeśli taka nie nadejdzie teraz, to może za rok, ale będę gotowy. Jestem bardzo spokojny, bo każdy widzi, że dobrze gram i zasługuję na szansę - mówi 20-latek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy