Czesław Michniewicz debiutuje w saudyjskiej ekstraklasie. Składy na Abha Club - Al-Hilal [OFICJALNIE]

Czesław Michniewicz debiutuje w saudyjskiej ekstraklasie. Składy na Abha Club - Al-Hilal [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Abha Club I Al-Hilal

Czesław Michniewicz rozpoczyna rywalizację w saudyjskiej ekstraklasie. Jego Abha Club zmierzy się w poniedziałek z Al-Hilal. Poznaliśmy składy.

Al-Hilal to osiemnastokrotny mistrz Arabii Saudyjskiej, który po zajęciu ostatnio trzeciego miejsca w tabeli, chce wrócić na krajowy szczyt. Klub zatrudnił w roli trenera Jorge Jesusa, który w poniedziałek w podstawowym składzie wystawił między innymi pozyskanych latem Rúbena Nevesa oraz Malcoma.

Po drugiej stronie stanie dwunasta ekipa poprzedniego sezonu saudyjskiej ekstraklasy, do której jakiś czas temu dołączyli Czesław Michniewicz jako szkoleniowiec, a następnie Grzegorz Krychowiak, który wcześniej grał w Al-Szabab. Polaka nie zabraknie na murawie.

Początek meczu o 17:00. Transmisji nie ma w żadnej polskiej telewizji.

ABHA CLUB: Epassy; Al-Qumayzi, Al-Habib, Naji, Kamano, Al-Sudani, Krychowiak, U. Matić, Bguir, Al-Salouli, Fahad.
Ławka: Al-Shammari, Al-Aqueel, Al-Kunaydiri, Al-Mutairi, Al-Ruwaili, Al-Zahrani, Al-Said, Jawhar, Saad, Yahya Asiri.

AL-HILAL: Al-Mayouf; Al-Burayk, Jahfali, Al-Boleahi, Nasser Al-Dawsari, Michael, Neves, Musab, Salem Al-Dawsari, Malcom, Al-Hamdan.
Ławka: M. Al-Owais, Shahrani, Saud, Al-Khaibari, Hamad, Kanno, Al-Qahtani, Saad, Radif.

***

Neymar odchodzi z Paris Saint-Germain. Rekordowy transfer po testach medycznych

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy