Czesław Michniewicz: Martwi mnie sytuacja tego piłkarza

Czesław Michniewicz: Martwi mnie sytuacja tego piłkarza fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Łączy nas piłka

Czesław Michniewicz spotkał się w poniedziałek z dziennikarzami w ramach zgrupowania reprezentacji Polski. Tam poruszył kilka ciekawych wątków.

W poniedziałek rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski, które jest jednym z elementów przygotowań do Mistrzostwa Świata, które na przełomie listopada i grudnia zorganizuje Katar.

Najbliższe dni to dla „Biało-czerwonych” dwa ważne sprawdziany w ramach Ligi Narodów. Najpierw podopiecznych Czesława Michniewicz czeka mecz przeciwko Holandii, by trzy dni później zmierzyć się z Walią.

Selekcjoner spotkał się w poniedziałek z dziennikarzami, gdzie odpowiadał na wiele interesujących pytań.

Jednym z tematów była sytuacja, w jakiej znalazł się jeden z jego podopiecznych, czyli Szymon Żurkowski. Pomocnik pomimo zapowiedzi, nie został wypożyczony do Empoli i kolejne miesiące spędzi w Fiorentinie. Tam jednak może mieć kłopot z regularną grą.

- Martwi mnie sytuacja Szymona Żurkowskiego. Sprawy potoczyła się tak, że został w klubie, jest duża konkurencja, wielu znakomitych zawodników. Na pewno w listopadzie, jeżeli nie będzie grał, będziemy mieli dylemat - przyznaje selekcjoner.

Pojawił się również temat Tymoteusza Puchacza.

- Jeśli chodzi o Mistrzostwa Świata, to na ten moment przed nikim nie zamykamy drzwi. Mam tu szczególnie na myśli graczy, którzy już uczestniczyli w wielkich imprezach - dodaje.

Ostatnio w świetnej formie znajduje się Rafał Gikiewicz. Mimo to zabrakło go na liście powołanych.

- Rafał jest w kręgu zainteresowań naszego sztabu szkoleniowego. Na to zgrupowanie postanowiliśmy sięgnąć jednak po innych zawodników. Nie możemy przecież powołać dziesięciu bramkarzy - przyznaje Michnewicz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy