Czesław Michniewicz ostrzega gwiazdy: Cristiano, Karim, N'Golo przybywamy ze swoją „taktyką”

Czesław Michniewicz ostrzega gwiazdy: Cristiano, Karim, N'Golo przybywamy ze swoją „taktyką” fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Czesław Michniewicz [Instagram]

Czesław Michniewicz to nowy trener saudyjskiego Abha Club. Były selekcjoner reprezentacji Polski w żartobliwy sposób zaczepił gwiazdy ligi, w której przyjdzie mu pracować.

Czesław Michniewicz w połowie czerwca w końcu znalazł nowego pracodawcę. Były selekcjoner reprezentacji Polski niespodziewanie opuścił Europę i podjął się misji prowadzenia Abha Club.

Jest to o tyle ciekawe, że liga w Arabii Saudyjskiej przeżywa teraz oblężenie prawdziwych gwiazd. W zimie trafił tam przecież Cristiano Ronaldo, a niedawno potwierdzono między innymi transfery Karima Benzemy czy N’Golo Kanté.

Drużynie polskiego szkoleniowca przyjdzie się zatem mierzyć z ekipami, w których występują wspomniane tuzy.

Były trener między innymi Legii Warszawa czy Lecha Poznań rusza zatem na podbój nowego kontynentu, ale zanim to się stanie, pokusił się o żartobliwy wpis na Instagramie. Zaczepił w nim wspomniany tercet Ronaldo, Benzema, Kante.

„Cristiano, Karim, N'Golo przybywamy ze swoją »taktyką«” - opisał zdjęcie w towarzystwie swoich asystentów.

Największa gwiazda nowej drużyny Czesława Michniewicza to Felipe Caicedo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Bayern Monachium na deskach. Dostał lanie od Eintrachtu Frankfurt [WIDEO] Bayern Monachium na deskach. Dostał lanie od Eintrachtu Frankfurt [WIDEO] Piłkarz Górnika Zabrze zaskoczył. „Myślałem już, że okaże się niewypałem” [WIDEO] Piłkarz Górnika Zabrze zaskoczył. „Myślałem już, że okaże się niewypałem” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy