Czesław Michniewicz potwierdził pozyskanie reprezentanta Polski

Czesław Michniewicz potwierdził pozyskanie reprezentanta Polski fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Czesław Michniewicz [Instagram]

Czesław Michniewicz pozyskał do Abha Club Grzegorza Krychowiaka. Były selekcjoner w wymowny sposób potwierdził ten ruch za pośrednictwem Instagrama.

To, co od jakiegoś czasu czasu pojawiało się w mediach, stało się faktem. Grzegorz Krychowiak dołącza do Czesława Michniewicza.

Defensywny pomocnik, który brał udział w mundialu w Katarze, prawdopodobnie przeszedł pozytywnie szczegółowe testy medyczne i dołączy do prowadzonego przez byłego selekcjonera drużyny narodowej Abha Club.

53-latek potwierdził ruch za pośrednictwem zdjęcia na Instagramie, opatrzonego podpisem "Rodzina w komplecie".

Z nowym zespołem Krychowiak podpisze umowę do 30 czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Dla Polaka jest to drugi klub w Arabii Saudyjskiej. Wcześniej przywdziewał trykot Asz-Szabab Rijad.

Ponadto defensywny pomocnik w swojej karierze grał też między innymi dla Sevilli, PSG, Krasnodaru, Girondins Bordeuax, Lokomotiwu Moskwa oraz FC Nantes.

W poprzednim sezonie zaliczył 35 spotkań, a jego dorobek to trzy gole i dwie asysty.

Krychowiak to pierwszy transfer Czesława Michniewicza w roli trenera Abha Club.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy