Czesław Michniewicz przed meczem reprezentacji Polski z Walią. Wiadomo, kto w bramce

Czesław Michniewicz przed meczem reprezentacji Polski z Walią. Wiadomo, kto w bramce fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Łączy nas piłka

Czesław Michniewicz w trakcie konferencji prasowej przekazał kilka informacji personalnych przed niedzielnym meczem Ligi Narodów z Walią.

W czwartek reprezentacja Polski mierzyła się z Holandią. Podopieczni Czesława Michniewicza przegrali to spotkanie 0:2 po bramkach Cody'ego Gakpo oraz Stevena Bergwijna. Już jutro biało-czerwonych czeka ostatni mecz w ramach Ligi Narodów. Ich rywalem będzie Walia. Wynik starcia zadecyduje o tym, kto zajmie trzecie miejsce w tabeli grupy 4 Dywizji A, a kto spadnie do Dywizji B.

W meczu przeciwko Holandii dostępu do bramki polskiego zespołu bronił Wojciech Szczęsny i przed niedzielnym spotkaniem nie ma co nastawiać się na zmianę.

- Od samego początku mówiłem, że Wojtek jest bramkarzem numer jeden i tu się nic nie zmieniło - przyznał Michniewicz, który przedstawił informacje o stanie zdrowia kilku innych graczy.

- Paweł Dawidowicz wrócił do treningów, Arek Reca wrócił do klubu i tam będzie się leczył, Sebastian Szymański lekko naciągnął przywodziciela na treningu, jutro zadecydujemy o jego roli w meczu. Reszta zawodników jest zdrowa - przyznał selekcjoner.

- Jeżeli chodzi o Szymona Żurkowskiego, jest rozważany jako zawodnik, który może jutro zagrać - dodał Michniewicz: - Każdy mecz jest ważny. Chcemy zająć bezpieczne miejsce w Lidze Narodów, ale też musimy myśleć o Mistrzostwach Świata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jakub Kwiatkowski o łańcuszku Julesa Koundé. „Podkablowałem do technicznego” Jakub Kwiatkowski o łańcuszku Julesa Koundé. „Podkablowałem do technicznego” Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy