Czesław Michniewicz: Słyszę, że komuś się bardzo brzydko „ulało”

Czesław Michniewicz: Słyszę, że komuś się bardzo brzydko „ulało” fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Czesław Michniewicz [Twitter]

Były już trener Legii Warszawa Czesław Michniewicz w wymowny sposób skomentował udział Dariusza Mioduskiego w pokoju „LegiaTalk”, utworzonym przez kibiców „Wojskowych” na Twitterze.

Prezes, a zarazem właściciel Legii Warszawa, Dariusz Mioduski wziął udział w programie „LegiaTalk”, gdzie miał okazję porozmawiać z kibicami na temat bieżącego funkcjonowania klubu. Nie mogło oczywiście zabraknąć wątku byłego już trenera Czesława Michniewicza.

Sternik mistrzów Polski przyznał, że jednym z problemów była słaba komunikacja pomiędzy szkoleniowcem a dyrektorem sportowym Radosławem Kucharskim. Ponadto wypomniał on też byłemu selekcjonerowi reprezentacji do lat 21 słabe przygotowanie fizyczne drużyny do sezonu oraz to, że to właśnie z jego inicjatywy ze stołeczną ekipą pożegnali się Walerian Gwilia oraz Paweł Wszołek.

Trener nie mógł pozostać obojętny na te zaczepki i za pośrednictwem Twittera opublikował w tej sprawie krótki, ale wymowny wpis.

„Słyszę, że komuś się bardzo brzydko „ulało”
Może kiedyś przyjdzie taki czas, że i mi się „uleje”
Taka luźna myśl.” - napisał tajemniczo Michniewicz.

51-latek pozostaje bez pracy od 25 października, po tym, jak po porażce z Piastem Gliwice został zwolniony.

Od tamtej pory ze zmiennym szczęściem zespół prowadzi Marek Gołębiewski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy