Czesław Michniewicz stworzy polską kolonię w Abha Club?! Reprezentant z „potężną ofertą” [WIDEO]

Czesław Michniewicz stworzy polską kolonię w Abha Club?! Reprezentant z „potężną ofertą” [WIDEO] fot. Mikolaj Barbanell / SOPA Images/SIPA USA/PressFocus
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Kanał Sportowy

Czesław Michniewicz poszukuje wzmocnień do Abha Club, chcąc postawić na sprawdzone nazwiska. Klub byłego selekcjonera reprezentacji Polski ma złożyć lukratywną ofertę Łukaszowi Skorupskiemu, o czym poinformował Mateusz Borek.

Można było się spodziewać, że obecność Czesława Michniewicza w Abha Club zwiększy zainteresowanie klubu zawodnikami z Polski. Przedstawiciel Saudi Pro League zakontraktował już Grzegorza Krychowiaka, ale na tym nie planuje poprzestać.

Nie tak dawno łączony z podobnym kierunkiem był Bartosz Bereszyński, o czym informował Tomasz Włodarczyk. Uczestnik mundialu w Katarze szuka nowej drużyny po spadku z Sampdorią i okazuje się, że były selekcjoner o niego pytał. Na razie na stole nie ma konkretnej propozycji.

Wydaje się, że sam defensor woli nadal grać w Europie. Oczywiście, nic nie jest przesądzone.

Mateusz Borek w programie „Loża Piłkarska” na kanale Kanał Sportowy zapewnił, że konkrety pojawiły się w sprawie Łukasza Skorupskiego.

- Słyszę, że bardzo potężną ofertę z Abha dostaje kolejny Polak. Łukasz Skorupski. Trener Michniewicz chciałby mieć u siebie bramkarza Bologny - zapewniał dziennikarz.

Na Bliskim Wschodzie 32-latek mógłby liczyć na atrakcyjne zarobki, sięgające nawet sześciu milionów euro. Problem może stanowić nastawienie włoskiej drużyny, która nie myśli o rozstaniu.

- Szykowany jest kontrakt na poziomie 6 milionów euro za dwa sezony. Może być jednak problem z Bologną, żeby puściła Polaka.

Łukasz Skorupski poprzednią kampanię okrasił 39 występami i ośmioma czystymi kontami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Bayern Monachium na deskach. Dostał lanie od Eintrachtu Frankfurt [WIDEO] Bayern Monachium na deskach. Dostał lanie od Eintrachtu Frankfurt [WIDEO] Piłkarz Górnika Zabrze zaskoczył. „Myślałem już, że okaże się niewypałem” [WIDEO] Piłkarz Górnika Zabrze zaskoczył. „Myślałem już, że okaże się niewypałem” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy