Czwarty transfer Ajaksu w drodze. Zaplanowane testy medyczne!

Czwarty transfer Ajaksu w drodze. Zaplanowane testy medyczne!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: De Telegraaf

Ajax nie zamierza spoczywać na laurach i przygotowuje już czwarty transfer przed kolejnym sezonem. Ekipę z Amsterdamu ma wzmocnić Lisandro Martínez.

O zainteresowaniu 21-latkiem ze strony „Synów Bogów” pisaliśmy już dwa tygodnie temu. To właśnie wtedy mistrzowie Holandii zainicjowali kontakt ze środkowym obrońcą, który może także grać po lewej stronie defensywy. Od tego czasu negocjacje nabrały rozpędu, a jeśli wierzyć doniesieniom mediów z Ameryki Południowej, amsterdamczycy zdążyli już wypracować porozumienie z klubem Lisandro Martíneza.

Defensa y Justicia ma zainkasować z tytułu sprzedaży jednokrotnego reprezentanta Argentyny około siedem milionów euro. 

O tym, że transfer zbliża się do finalizacji, świadczy fakt, że na przyszły tydzień zaplanowano testy medyczne obiecującego zawodnika. To właśnie wtedy ma zostać zawarty długoterminowy kontrakt. W ten sposób Ajax zwiększy liczebność argentyńskiej kolonii w swoim zespole. Obecnie na Johan Cruijff ArenA występują Lisandro Magallán oraz Nicolás Tagliafico.

Martínez w Amsterdamie ma zastąpić Daleya Sinkgravena, który najprawdopodobniej zasili barwy Bayeru Leverkusen. 

W obecnym sezonie 21-latek zanotował 27 występów, dwa trafienia oraz trzy asysty.

Jeśli transfer dojdzie do skutku, dla Ajaksu będzie to już czwarte wzmocnienie przed rozpoczęciem kolejnego sezonu. Do tej pory potwierdzono angaże Răzvana Marina, Kika Pierie’a oraz Kjella Scherpena. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy