Daily Mail: Juventus rezygnuje z Pogby!

Daily Mail: Juventus rezygnuje z Pogby!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Daily Mail

Według najnowszych informacji angielskich dziennikarzy, Juventus zakończył starania o podpis Paula Pogby. Tym samym na polu walki pozostał już tylko Real Madryt.

Z pewnością władzom „Czerwonych Diabłów” należy się medal za to, jakimi są negocjatorami. Pomimo tego, że od kilku dobrych miesięcy zawodnik znajduje się na walizkach, o czym co chwilę przypominają media z całego świata, Francuz nie oddalił się choćby o milimetr od Old Trafford. 

Wszystko przez fakt, że Ole Gunnar Solskjær od początku nie zamierza rozstawać się z 26-latkiem, którego zresztą postrzega jako lidera zespołu. Mając to na uwadze, sternicy angielskiej ekipy nie kwapią się do negocjacji z klubami zainteresowanymi pozyskaniem mistrza świata z 2018 roku, a jeśli nawet, to rzucają takie kwoty, które mają skutecznie odpędzić zalotników.

Jak informuje „Daily Mail”, w jednym przypadku ta sztuka im się udała. Z rywalizacji o podpis Francuza wycofał się Juventus, który nie zamierzał płacić 150 milionów funtów (167 milionów euro). O wszystkim poinformowany został już Mino Raiola, któremu tę wieść przekazał Pavel Nedvěd, wiceprezes mistrzów Włoch.

Tym samym dla Manchesteru United „do pokonania” został już tylko Real Madryt, w dyrekcję którego entuzjazm nieustannie wlewa Zinédine Zidane. To właśnie francuski trener jest największym zwolennikiem pozyskania Paula Pogby, co jednak z góry skazuje „Królewskich” na ogromny wydatek finansowy.

Na negocjacje z „Czerwonymi Diabłami” 13-krotnym triumfatorom Pucharu Europy pozostaje niespełna miesiąc. Później pomysł angażu najdroższego zawodnika w historii klubu z Old Trafford będzie musiał odejść do lamusa. Przynajmniej na kilka kolejnych miesięcy.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy