Daisuke Yokota z zimowym transferem?! Klub chce go już teraz

Daisuke Yokota z zimowym transferem?! Klub chce go już teraz fot. Lukasz Sobala / PressFocus
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: WP Sportowe Fakty

Daisuke Yokota to z pewnością gwiazda nie tylko Górnika Zabrze, ale i całej ligi. Japończyka chce sprowadzić do siebie Gent - podaje Piotr Koźmiński z „WP Sportowe Fakty”.

Górnik Zabrze ubił fantastyczny interes z transferem 23-latka z Itabashi. Jego sprowadzenie z Valmiery kosztowało zaledwie 30 tysięcy euro. Łotewska drużyna zgarnie dodatkowo 30 procent od przyszłej transakcji z udziałem pomocnika, co i tak nie odbiera nic Górnikowi.

Japończyk w bieżących rozgrywkach zanotował siedem bramek i asystę na przestrzeni 19 występów. Dyspozycja ta nie pozostała niedostrzeżona na rynku.

Piotr Koźmiński informował niedawno, że przedłużenie kontraktu 23-latka w grudniu nie oznacza, że zostanie na długo przy Roosevelta. W rzeczywistości do rozstania może dojść nawet w styczniu.

- Wydawało mi się, że może jednak zostać co najmniej do lata, natomiast z informacji, które do mnie docierają, wynika, że może nastąpić i to taki gorący transfer jeszcze tej zimy. Tutaj czerwone światełko i to się może wydarzyć - mówił dziennikarz w programie „Okno Transferowe” na kanale Meczyki.pl.

Długo nie trzeba było czekać na informacje o pierwszych ofertach. Yokotę chce u siebie Gent.

Drużyna z Ghelamco Arena to jedna z większych marek w Belgii. Aktualnie zajmuje trzecią lokatę w Jupiler Pro League, tracąc dziesięć punktów do lidera - Royale Union Saint-Gilloise.

Gent chciałby przystąpić niezwłocznie do negocjacji. Na ten moment nie wiadomo nic o ofercie, aczkolwiek sprawa może wkrótce nabrać tempa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy