D'Ambrosio bardzo blisko Interu

D'Ambrosio bardzo blisko Interu fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Sky Italia

Według informacji "Sky Italia" Danilo D'Ambrosio już jutro sfinalizuje przeprowadzkę do Interu.

Lewy defensor Torino miał wcześniej odrzucić cztery inne oferty i zadecydować, że właśnie klub z Mediolanu będzie kolejnym przystankiem w jego karierze.
 
Najprawdopodobniej do Torino w ramach rozliczenia za 25-latka powędruje 20-letni Alfred Duncan na zasadzie współwłasności.
 
D'Ambrosio nie ma większych problemów z odejściem z Torino, gdyż jego umowa obowiązuje tylko do końca sezonu.
 
W tym sezonie Serie A rozegrał czternaście spotkań ligowych, strzelił dwie bramki, przy dwóch kolejnych asystował.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Puchar Polski: Składy na Wisła Kraków - Widzew Łódź [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Wisła Kraków - Widzew Łódź [OFICJALNIE] Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Newcastle United zainteresowane znanym trenerem. Ale najpierw EURO 2024 Newcastle United zainteresowane znanym trenerem. Ale najpierw EURO 2024

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy