Dani Alves zaakceptował ofertę

Dani Alves zaakceptował ofertę fot. Miguel Ruiz | FC Barcelona
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: César Luis Merlo [Twitter] I Michael Rincón [Twitter]

Wszystko wskazuje na to, że Dani Alves będzie kontynuował karierę w Pumas UNAM.

Jak podaje César Luis Merlo, Dani Alves zaakceptował propozycję złożoną mu przez Pumas UNAM. Michael Rincón dodaje, że Brazylijczyk podpisze z meksykańskim klubem roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Przed 39-letnim piłkarzem jeszcze testy medyczne.

Do tej pory prawego obrońcą łączyło się z pozostaniem w Hiszpanii. W jego kierunku spoglądały Mallorca czy Real Valladolid.

Alves obecnie jest wolnym zawodnikiem po tym, jak pożegnał się z Barceloną. W trakcie kilkumiesięcznej przygody z katalońskim zespołem boczny defensor rozegrał w jego koszulce 17 meczów, notując trafienie i cztery asysty. Dla Brazylijczyka był to oczywiście powrót do klubu, którego barwy reprezentował już między 2008 a 2016 rokiem.

Oprócz Barcelony Alves ma na koncie grę w Bahii, Juventusie, Paris Saint-Germain oraz São Paulo. Po tytuły mistrzowskie sięgał w Hiszpanii (sześć mistrzostw z Barceloną), we Włoszech i Francji.

Pumas to siedmiokrotny mistrz Meksyku. W klubie występują między innymi Argentyńczycy Juan Dinenno oraz Eduardo Salvio.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy