Daniel Łukasik trenuje z ekstraklasowym zespołem, ale na angaż musi poczekać

Daniel Łukasik trenuje z ekstraklasowym zespołem, ale na angaż musi poczekać fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Janas [Twitter]

Daniel Łukasik trenuje ze Śląskiem Wrocław. Informację na temat jego sytuacji przekazał Piotr Janas z „Gazety Wrocławskiej”.

Wiadomość o tym, że Daniel Łukasik trenuje z zespołem Śląska Wrocław padła we wtorek w pokoju „Śląskowegadanie” na Twitterze. Przekazał ją dyrektor do spraw komunikacji i marketingu klubu z województwa dolnośląskiego Patryk Załęczny, podkreślając, że na razie nie wiadomo, czy defensywny pomocnik parafuje kontrakt.

Piotr Janas pisze teraz, że to 32-latek poprosił o możliwość trenowania z drużyną Jacka Magierę, z którym dobrze się zna. Obecny opiekun Śląska pracował w Legii Warszawa jako asystent trenerów, gdy jej barwy reprezentował piłkarz.

Dziennikarz „Gazety Wrocławskiej” podkreślił, że w tym momencie Łukasik nie jest transferową opcją dla Śląska. Może się to zmienić, jeśli wrocławianom nie wypalą inne zaplanowane ruchy dotyczące wzmocnienia składu.

Dwukrotny mistrz Polski z Legią Warszawa ma na koncie w sumie 186 występów w Ekstraklasie. Oprócz klubu ze stolicy naszego kraju grał w niej w koszulkach Lechii Gdańsk i Radomiaka Radom. Z tym ostatnim był związany przez kilkanaście ostatnich miesięcy. W sezonie 2022/2023 uzbierał tylko 239 minut w lidze.

Łukasik grał też w SV Sandhausen i MKE Ankaragücü.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy