Danilo odejdzie z Manchesteru City?! Pierwsza oferta wkrótce!

Danilo odejdzie z Manchesteru City?! Pierwsza oferta wkrótce! fot. Ailura Wikipedia | CC BY-SA 3.0 at
Marek Garus
Źródło: Sky Italia

Według „Sky Italia” Inter Mediolan jest zainteresowany sprowadzeniem do siebie obrońcy Manchesteru City - Danilo Luiza da Silvy.

Zarząd drużyny z San Siro ma niemały problem po swojej prawej stronie defensywy. Po zakończeniu obecnego sezonu wszystko wskazuje na to, że wypożyczeni do końca czerwca Cédric Soares z Southampton oraz Sime Vrsaljko z Atlético Madryt powrócą do swoich drużyn, a klub z Mediolanu pozostanie z jednym piłkarzem do gry na prawej stronie obrony – Danilo D’Ambrosio.

Na ratunek popularnym „Nerazzurrim” mógłby nadejść 27-letni Danilo, który w związku z dominacją w klubie Kyle’a Walkera na jego pozycji nie rozgrywa zbyt wielu spotkań od pierwszych minut w barwach „Obywateli”.

Mówi się, że piłkarz miałby kosztować Włochów co najmniej 20 milionów funtów. Wkrótce zostanie złożona pierwsza oferta w tej sprawie.

Danilo wystąpił w tym sezonie w 20 meczach „The Citizens”, strzelając dla zespołu jedną bramkę oraz zaliczając jedną asystę. Do Anglii przeniósł się z Realu Madryt za kwotę blisko 26 milionów funtów. Wychowanek brazylijskiej Amériki FC występował jeszcze w barwach Santosu i FC Porto. W reprezentacji „Canarinhos” zagrał 22-krotnie.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy