Danny Rose na wylocie z Tottenhamu. Chce go sześć klubów!

Danny Rose na wylocie z Tottenhamu. Chce go sześć klubów! fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sports

Według najnowszych wieści Tottenham Hotspur dąży do sprzedaży Danny’ego Rose’a. Wstępne zainteresowanie lewym obrońcą wyraziło już sześć ekip, w tym m.in. Bournemouth.

José Mourinho zaczyna robić porządki w zespole „Kogutów”, a jednym z pierwszych piłkarzy typowanych do odejścia, a jakże (patrz letnie okno transferowe), jest Danny Rose. 29-latek nie znalazł się w kadrze na dwa ostatnie spotkania ligowe (z Watfordem oraz Norwich City) i chociaż „The Special One” zaprzecza, jakoby był w konflikcie z 29-krotnym reprezentantem Anglii, wszystko wskazuje na to, że znajduje się on na liście transferowej.

Stacja Sky Sports donosi, że mając na uwadze wygasającą już 30 czerwca 2021 roku umowę, Tottenham Hotspur zamierza ostatecznie pozbyć się lewego defensora. Tym samym w grę wchodzi transfer definitywny lub wypożyczenie z obowiązkiem kupna po zakończeniu trwających rozgrywek.

Dannym Rose’em jak na razie zainteresowało się sześć klubów Premier League, w tym Bournemouth, Newcastle United oraz Watford. Co więcej, na biurko „Kogutów” pojawiły się zapytania o możliwość wypożyczenia doświadczonego gracza. Taka forma nie do końca odpowiada londyńczykom, lecz niewykluczone, że koniec końców wyrażą oni zgodę na krótkoterminowy transfer Anglika, który ledwie dwa miesiące temu zapowiadał, że wypełni kontrakt z obecnym pracodawcą.

29-latek w bieżącej kampanii wziął udział w 16 spotkaniach i zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kyle Walker w tarapatach. Anglik przeprasza za imprezę z prostytutkami Kyle Walker w tarapatach. Anglik przeprasza za imprezę z prostytutkami Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] Olimpia Elbląg okradziona. Klub stracił sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych Olimpia Elbląg okradziona. Klub stracił sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Real Madryt: Trener opisuje możliwości „Galácticos”. „Raúl - maratończyk, Beckham - średniodystansowiec, Ronaldo - sprinter” Real Madryt: Trener opisuje możliwości „Galácticos”. „Raúl - maratończyk, Beckham - średniodystansowiec, Ronaldo - sprinter” Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy