Dantejskie sceny podczas sparingu w Bułgarii [WIDEO]

Dantejskie sceny podczas sparingu w Bułgarii [WIDEO]
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Youtube

Podczas niedzielnego sparingu pomiędzy CSKA Sofia a FC Aszdod doszło do skandalu. Goście z Izraela musieli uciekać z boiska przed rozwścieczonymi kibicami gospodarzy.

Punktem kulminacyjnym meczu była pierwsza minuta doliczonego czasu gry, kiedy Aszdod prowadził 1:0. Po brutalnym wślizgu jednego z graczy „Delfinów” doszło do szarpaniny pomiędzy piłkarzami obu ekip, a po boisku fruwały butelki oraz inne przedmioty.

Kilkunastu kibiców CSKA dołączyło do swoich ulubieńców i zaczęło ścigać zawodników w niebieskich koszulkach, którzy uciekali w różnych kierunkach. Całość można obejrzeć w poniższym filmiku:


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy